اخبار

استقرار نرم افزار مديريت يكپارچه منابع (ERP)

خرداد 31, 1399

تيم نرم افزاري واحد سيستمهاي شركت اتحاد موتور در همكاري با شركت نرم افزاري آويد سامانه رايمون در طول يك پروژه مشترك چند ساله موفق به توليد نرم افزار مديرت منابع سازماني تحت وب شدند كه هم اكنون مدتي است كه هم در شركت اتحاد موتور و هم ساير شركتهاي گروه اتحاد استقرار يافته و در حال استفاده كاربران ميباشد. آدرس سايت شركت آويد سامانه رايمون :

www.raymoncompany.com

بازديد مدير عامل محترم سازه گستر از شركت اتحاد موتور

تیر 14, 1394

هم زمان با روزهاي آغازين ماه مبارك رمضان جناب آقاي مهندس نجفيان، مدير عامل محترم سازه گستر و تيم همراه از شركت اتحاد موتور بازدبد بعمل آوردند. در اين بازديد، مدير عامل محترم سازه گستر ضمن آشنائي بيشتر با توانمنديهاي توليدي و فني و آزمايشگاهي شركت اتحاد موتور و تقدير از زحمات پرسنل و مديران اين سازمان در راستاي بهبود كيفي و كمي محصولات، بر ضرورت استفاه از كالاي با كيفيت داخلي در عرصه صنايع خودروسازي تاكيد نهادند.

بازديد مديران عامل محترم ايران خودرو و ساپكو ازشركت اتحاد موتور

خرداد 31, 1394

شركت اتحاد موتور در روز 27 خرداد ماه 1394 ميزبان مديران محترم عامل گروه صنعتي ايران خودرو و شركت ساپكو و تيم همراه ايشان بود. در اين ديدار كه در فضائي بسيار صميمي برگزار گرديد جناب آقاي مهندس يكه زارع ، مديرعامل محترم شركت ايران خودرو،خط مشي شركت ايران خودرو را در دوره تصدي سمت مديريت عاملي خودشان روشن نمودند و بار ديگر بر دو موضوع كيفيت و قيمت نهائي محصولات و قطعات خودروئي تاكيد ورزيدند. ميهمانان ارجمند به همراه تيم مديريتي اتحاد موتور و ساير همراهان بازديد كاملي نيز از خطوط توليد اتحاد موتور نموده و با قابليتهاي توليدي اين شركت بزرگ قطعه سازخورو از نزديك آشنا شدند.

جشن بزرگ بيست و پنجمين سالگرد تاسيس شركت اتحاد موتور

خرداد 16, 1394

گروه صنعتي اتحاد موتور در تاريخ بيست و يكم اسفند ماه 1393 ، ربع قرن تجربه خود را در صنعت قطعه سازي خودور جشن گرفت. در اين جشن بزرگ كه در سالن اجتماعات شركت اتحاد پلاست البرز (‌يكي از شركتهاي زيرمجموعه گروه اتحاد موتور) برگزار شد كليه پرسنل شرگتهاي گروه اتحاد در فضائي شاد و صميمي سالها تلاش بي وقفه خود را در رشد و شكوفائي اين سازمان به جشن نشستند و با ايراد سخنراني از سوي موسسين سازمان و نيز ساير برنامه هاي مفرح روزي به ياد ماندني در خاطر كليه شركت كنندگان به ثبت رسيد.

1